2009 DZIEŃ 7 NA CZERWONYM DYWANIE Kreacje gwiazd Almodowara w blasku fleszy

Udostępnij

Z okazji pokazu nowego filmu Pedro Almodovara „Przerwane objęcia”, który rywalizuje o Złotą Palmę, na schody festiwalowe weszła plejada eleganckich gwiazd. Vahina Giocante wystąpiła w sukni z domu mody Yves Saint Laurent a Frédérique Bel założyła srebrną suknię bez pleców, wyszywaną cekinami, sygnowaną przez Antik Batik. Obie francuskie aktorki olśniewały biżuterią marki Chopard, podbnie jak Léa Seydoux, świeżo upieczona laureatka tegorocznej edycji Chopard Trophy, która ubrana była w kreację z domu mody Chanel.

2009 DZIEŃ 7 NA CZERWONYM DYWANIE Kreacje gwiazd Almodowara w blasku fleszy

O 22:30 na schody weszła ekipa konkursowego włoskiego filmu „Vincere” i członkinie jury, za którymi publiczność już stęskniła od niedzielnej premiery „Vengeance”. Przewodnicząca jury, Isabelle Huppert wyglądała nieodmiennie elegancko w garsonce z linii Giorgio Armani Privé; Asia Argento zdecydowała się na czarną kreację Alberty Feretti a Robin Wright Penn wybrała przylegającą, błyszczącą suknię w kolorze nocnego nieba (jest to zdecydowanie jeden z najmodniejszych kolorów na czerwonym dywanie w Cannes tego roku). Gwiazda filmu „Vincere” Giovanna Mezzogiorno założyła prostą ale stylową czarną sukienkę. Doprawdy, czasem mniej znaczy więcej.

Gwiazdą wieczoru była jednak Penelope Cruz. Laureatka Oscara za rolę w filmie Woody’ego Allena „Vicky Christina Barcelona”, o której mówiło się, że jest chora i raczej nie przyjdzie na premierę „Przerwanych objęć”, gdzie gra główną rolę, pojawiła się w blasku fleszy. Jej powłóczysta drapowana liliowa suknia bez ramiączek (marki Marchesa) kontrastowała z krótką czarną sukienką Rossy de Palmy.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł