Doda obchodziła wczoraj 33. urodziny. Z tej okazji wiele mediów, w tym Gala.pl, przypomniało najważniejsze wydarzenia z jej życia, pamiętne wywiady oraz sesje zdjęciowe, którymi zachwycała się cała Polska. Przy okazji „wieku chrystusowego”, w który właśnie weszła, Doda nie tylko nie zapomniała o swoich fanach, ale pamiętała też o swoich znajomych oraz przyjaciołach. Dodazaprosiła ich wszystkich na magiczną imprezę do warszawskiej restauracji Endorfiny. Popularny lokal Doda starała się zamienić w istną Krainę Czarów! Jak udał się jej ten zabieg?

ZOBACZ: DODA hucznie świętowała swoje 33. urodziny!

W ramach świętowania swoich kolejnych urodzin, 15 lutego wieczorem Dorota (Doda Rabczewska) urządziła wielką i bajkową imprezę. Urodziny gwiazda odbywały się pod hasłem „Doda in Wonderland”, które zostało doskonale odwzorowane nie tylko na zaproszeniach, lecz również w wystroju restauracji, doborze menu, a nawet pojeździe, którym gwiazda podjechała na swoje party!

Doda i goście zaproszeni na jej imprezę mieli przebrać się za bohaterów książki lub filmu „Alicji w Krainie Czarów”. Jubilatka wjechała do klubu na samochodzie z namalowanym wizerunkiem Kota z Chesire. Jakby tego było mało, Doda ubrała się na swoje urodziny w welurowy kostium nawiązujący do stylizacji Johny’ego Deppa właśnie z filmu „Alicji w Krainie Czarów”, w którym wcielił się w rolę Szalonego Kapelusznika. Przyznacie, że po raz kolejny wygalała zjawiskowo?! Stylizacji dopełniły długie różowe włosy Dody.

Na imprezie piosenkarki pojawiło się ok. 100 najbliższych jej osób. I choć na samo przyjęcie gwiazda nie zaprosiła fotoreporterów, to jednak i tak udało nam się podejrzeć, jak sama jubilatka i jej goście się na nim bawili! A to wszystko za sprawą Instagramu ;-) Zdjęcia z urodzin Dody pokazali m.in. Tomasz Lubert i Dżaga oraz zaprzyjaźnieni z Dodą dziennikarze. Zobaczcie w naszej GALERII, jak goście Doroty relacjonowali w sieci jej imprezę!

POLECAMY TEŻ: DODA Tak gwiazda pozowała "Gali" 3 lata temu. Pamiętacie?

Z instagramowych przecieków zgadujemy, że było naprawdę BAJKOWO I MAGICZNIE!