Wśród 14 uczestników show "Agent Gwiazdy 3" ponownie znajduje się tytułowy Agent, czyli osoba, która na każdym etapie podróży będzie się starała utrudniać wszystkim ich zadania. W 3. edycji programu udział wzięli m.in. Maciej Myszkowski, Anna Skura, Karolina Ferenstein-Kraśko, Michał Mikołajczak, Ilona Ostrowska i Tomasz Ciachorowski. Kim jest zatem ten uczestnik show, którego widzowie mogą znać nie tylko z filmów i seriali, ale także z innych rozrywkowych show oraz z teatru? Sprawdźcie!

Tomasz Ciachorowski - aktor

Tomasz Ciachorowski jest absolwentem Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. W telewizji zadebiutował w 2008 roku rolą Jana Złotopolskiego w serialu TVP2 „Złotopolscy”. W 2010 roku zagrał główną rolę męską w serialu TVNMajka”, w którym wcielił się w rolę Michała Duszyńskiego. Od 2015 roku gra Artura Skalskiego w popularnym serialu TVP 2M jak miłość”. Aktorstwo nie jest jednak jego jedyną pasją zawodową. Tomasz Ciachorowski zdecydował się zatem na pokazanie się w show, w którym musiał się pokazać z zupełnie innej stronie!

Tomasz Ciachorowski - telewizja

Jesienią 2016 roku Tomek wziął udział w e. edycji programu telewizji Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką taneczną była Natalia Głębocka, z którą niestety odpadł w pierwszym odcinku, zajmując w sumie jedenaste miejsce. To nie zraziło go jednak do udziału w kolejnym show, w którym tym razem będzie musiał stawić czoło niebezpiecznym wyzwaniom i finalnie rozgryźć tytułowego Agenta.

"Agent Gwiazdy 3" – kiedy emisja 4. odcinka?

21 lutego 2018 stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek 3. sezonu programu „Agent Gwiazdy” właśnie z udziałem Tomka Ciachorowskiego. Czwarty odcinek show zobaczymy już dziś, 14 marca 2018 o tej samej porze.

Tymczasem zobaczcie, jakie strategie przyjęli Tomek Ciachorowski i Ania Lucińska wylatując do Hong-Kongu i na Bali, gdzie kręcono tę edycję programu. Póki co oboje są w programie. Myślicie, że to właśnie któreś z nich jest Agentem...?