Azja Express 2 już we wrześniu wraca na antenę TVN-u! Program ponownie poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Zmagania uczestników drugiej edycji Azja Express będzie można oglądać w każdą środę od 6 września. Tym razem show nagrywano w Indiach i na Sri Lance. W wyścigu udział wzięło osiem duetów. W Azja Express 2 wystąpią: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Hellmannem, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias i Kasia Domeracka, Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. 22 sierpnia odbyła się konferencja Azja Express 2, na której zaprezentowali się wszyscy uczestnicy oraz prowadząca program, Agnieszka Woźniak-Starak, która zwracała na siebie wzrok swoją oryginalną etniczną stylizacją. Co miała na sobie?

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz, Dorota Gardias i Agnieszka Woźniak-Starak na konferencji Azja Express 2 [GALERIA LIVE]

 

Agnieszka Woźniak-Starak na konferencji drugiego sezonu Azja Express 2 pojawiła się w nietypowej dla siebie luźnej, orientalnej stylizacji. Zwykle elegancka i seksowna dziennikarka tym razem postawiła na wygodę i praktyczność. Cała stylizacja została utrzymana w ciemnych barwach - Agnieszka miała na sobie granatowy top na ramiączka, czarne spodnie cygaretki oraz kwieciste luźne kimono. Na czoło Woźniak-Starak przykleiła sobie charakterystyczną indyjską ozdobę, tzw. bindi, który noszą w Azji kobiety na terenach znajdujących się pod wpływem hinduizmu. 

Największą uwagę przyciągały jednak bardzo modne w tym sezonie futrzane klapki z piórami (gęsi oraz strusia), bogato zdobione kamieniami.Nie są to jednak byle jakie buty... Jak udało nam się ustalić, klapki Agnieszki Woźniak-Starak to dzieło domu mody Miu Miu, za które trzeba zapłacić 850 euro, czyli około 3600 złotych!

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła w wywiadzie dla Gala.pl, że w drugim sezonie programu Azja Express była lepiej przygotowana do przygody oraz przede wszystkim nie była już tak pobłażliwa dla uczestników:

"Miałam w sobie trochę mniej empatii niż poprzednio. W pierwszej serii przemycałam uczestnikom jedzenie, w tej miałam ochotę trochę ich pomęczyć (śmiech)" - wyznała nam Woźniak-Starak.

POLECAMY: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK o uczestnikach "Azja Express 2": Miałam ochotę trochę ich pomęczyć! [WYWIAD]

Jak Wam się podoba stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak?

Czekacie na Azja Express 2?