AMY WINEHOUSE Szczere wyznanie ojca piosenkarki

Udostępnij

Ojciec Amy Winehouse uważa, że jest odpowiedzialny za problemy córki. „Miałem romans. Przez osiem lat prowadziłem podwójne życie. Żona wiedziała o mojej kochane, Jane. A dzieci nazywały ją moją drugą żoną, „pracową". Kiedy w końcu dojrzałem do podjęcia decyzji, wyprowadziłem się z domu" - przyznał.

AMY WINEHOUSE Szczere wyznanie ojca piosenkarki

„Nie umiała wyrazić słowami co jest nie tak, ale zrobiła to swoją muzyką. To był jej wyraz buntu. Łatwo jest mi teraz powiedzieć, że byłem złym ojcem i gdybym wtedy zachował się inaczej, na pewno Amy nie sięgnęłaby po narkotyki, ani alkohol. Jednak wcale nie musiałoby tak być" - mówił ojciec gwiazdy. Amy niedawno zakończyła kolejne leczenie w klinice odwykowej.

„Nie przypuszczałem jak bardzo krzywdziłem rodzinę. Dopiero jak usłyszałem piosenkę Amy „What Is It About Men" zrozumiałem swoje błędy". W jednej ze zwrotek piosenkarka śpiewa - „Moja matka musiała przejść przez całe to g....o". „Tak, ten kawałek jest o mnie. Zdaję sobie z tego sprawę" - mówił w wywiadzie dla programu telewizyjnego „One Life: Rock Star Parents".

To jednak nie był koniec szczerych wyznań londyńskiego taksówkarza. „Nie byłem w porządku. Przeze mnie Amy miała nieszczęśliwe dzieciństwo. Ale może gdyby tak się nie stało, jej talent nigdy by się nie ujawnił?" - pytał.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł