W długo wyczekiwanym 1311. odcinku serialu M jak miłość Tomek Chodakowski zmarł w szpitalu. Najbardziej oddani widzowie zaraz po emisji tego docinka zaczęli kwestionować śmierć aktora utrzymując, że to rozwiązania scenariuszowe, które polegało na tym, że serialowy Tomek upozorował swoją śmierć, aby dorwać Głowackiego, który dźgnął go nożem na przystanku autobusowym. Jak się jednak okazuje, śmierć Tomka Chodakowskiego była faktyczna i aktor na dobre rozstaje się z produkcją. Dotarliśmy do filmu, na którym widać, jak wyglądało rozstanie Andrzeja Młynarczyka z ekipą serialu. To był niezwykle wzruszający dzień zdjęciowy! Jak wyglądał?

Zobaczcie WIDEO, w którym można zobaczyć ostatni dzień zdjęciowy serialowego Tomka, czyli Andrzeja Młynarczyka. Aktor opowiada w nim, jak wyglądała praca na planie produkcji przez ostatnie 10 lat, jak bardzo zżył się z ekipą oraz jakie wyrazy sympatii udało mu się dostać przez ostatnie lata. W filmiku wypowiadają się też koledzy i koleżanki z planu Andrzeja, opowiadają, jak im się z nim pracowało oraz czego mu życzą na przyszłość.

ZOBACZ: M JAK MIŁOŚĆ Tomek upozorował własną śmierć? Wiemy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach!

Jak ekipa M jak Miłość zareagowała na to, że nie zobaczą więcej Andrzeja Młynarczyka na planie? Jak na śmierć swojego serialowego partnera Tomka zareagowała Barbara Kurdej-Szatan? I jaki prezent aktor dostał na pamiątkę pracy przy hitowym serialu? Tego dowiecie się z WIDEO poniżej.

Będziecie tęsknić za serialowym Tomkiem Chodakowskim? Pamiętacie, że niedługo z serialu na jakiś czas rozstanie się też Basia Kurdej-Szatan…?