Aneta Kręglicka rzadko bywa na medialnych wydarzeniach. Wyjątki stanowią pokazy mody (Kręglicka zaprojektowała kolekcję butów dla marki Badura i została twarzą marki). Na jej obecność w pierwszym rzędzie prawie zawsze może liczyć duet MMC czy Maciej Zień. Kręglicka zawsze pojawia się na eventach sama. Wyjątek zrobiła na ostatnim pokazie Macieja Zienia, kiedy towarzyszył jej nastoletni syn. A na poniedziałkową  premierę filmu "Konwój", z Januszem Gajosem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych, Kręglicka przyszła razem z mężem, Maciejem Żakiem. Pojawili się razem publicznie pierwszy raz od lat! I nie jest to zaskoczenie - otóż właśnie Maciej Żak jest scenarzystą i reżyserem "Konwoju".

Kim jest Maciej Żak, mąż Anety Kręglickiej?

Maciej Żak, mąż modelki i Miss World '89 Anety Kręglickiej, pochodzi ze Śląska. Jest reżyserem filmowym, pracował też przy produkcjach reklamowych. Żak współpracował m.in. z Juliuszem Machulskim, był drugim reżyserem komedii "Pieniądze to nie wszystko". Maciek pracuje w reklamie, robi filmy, pisze scenariusze do filmów fabularnych. Jeśli się spieramy, to o drobiazgi. Jesteśmy indywidualnościami, więc nikt nikomu nie ulega ani nie uwiesza się na drugim - opowiadała Kręglicka w wywiadzie udzielonym "Gali" w 2008 roku.

Aneta Kręglicka i Maciej Żak są małżeństwem od 1998 roku. Mają syna Aleksandra. Podczas ostatniej sesji okładkowej dla dwutygodnika "Gala", Kręglicka zdradziła nam, że dzięki temu, iż jest mamą nastolatka, zna się doskonale na amerykańskim rapie i uwielbia na przykład Hotline Bling Drake'a. A tak było za kulisami naszej sesji:

W poniedziałek wieczorem, podczas galowej premiery filmu "Konwój" w reżyserii Macieja Żaka, para chętnie pozowała razem do zdjęć. Na pokazie "Konwoju" nie zabrakło oczywiście głównej gwiazdy wieczoru - aktora Janusza Gajosa. Zjawili się także Arkadiusz Jakubik, Maciej Stuhr, Robert Więckiewicz i Wojciech Smarzowski.

Zobaczcie (pierwsze od bardzo dawna!) zdjęcia Anety Kręglickiej z mężem Maciejem Żakiem w naszej GALERII