ANGELINA JOLIE I BRAD PITT A jednak będzie ślub!

Udostępnij

Brad Pitt i Angelina Jolie wezmą ślub w czerwcu. Według ostatnich doniesień znajomych pary, mała ceremonia odbędzie się w Santa Barbara. Angelina zastanawia się jeszcze czy poprosić swojego ojca Johna Voigta, żeby doprowadził ją do ołtarza.

ANGELINA JOLIE I BRAD PITT A jednak będzie ślub!

Rewelacje o ich ślubie zbiegły się z wiadomościami z domu rodzinnego Brada. Jego matka, Jane ponoć od dawna namawia syna, żeby zalegalizował związek z Angeliną. „To dla niej naprawdę bardzo ważne. Twierdzi, że powinni zrobić to dla dzieci. Do swojego pomysłu przekonała nawet niechętną przyszłą synową. To zasługa Jane, że Angie przyjęła oświadczyny Brada" - kończył znajomy aktorki.

Nie widzieli się od 2002, kiedy stwierdził, że jego córka ma problemy psychiczne. „Dopiero niedawno zaczęli znowu rozmawiać. To był chyba styczeń. Na razie utrzymują kontakt telefoniczny" - tłumaczył znajomy aktorki.

Gwiazdy zaproszą też swoich najbliższych przyjaciół. „George Clooney i Matt Damon zostaną powiadomieni w pierwszej kolejności. Ale nie będą to zaproszenia na ślub. Brad i Angie nie chcą by ktokolwiek wcześniej wiedział o ich planach. Oszukają, że robią wielkiego grilla, albo wspólne urodziny Angie i Shilouh" - mówił anonimowy informator.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł