Anna Lewandowska (28) jest w ciąży! Tę sensacyjną wiadomość najpierw podały tabloidy, a potem potwierdziła ją sama Lewandowska, publikując na Instagramie wymowne zdjęcie męża z ikonkami butelki z mlekiem i serca. A co takiego zrobił Robert Lewandowski? Tuż po golu, jakiego trafił w trakcie meczu Baynernu Monachium z Atletico Madryt, Lewandowski włożył sobie piłkę pod koszulkę, imitując powiększony ciążowy brzuch, i zaczął ssać kciuk. Ten gest nie wymagał komentarza! To tzw. cieszynka, czyli zachowanie, jakie prezentują piłkarze na boisku, gdy czyjaś partnerka zachodzi w ciążę lub gdy któremuś zawodnikowi rodzi się dziecko.

W mediach wielokrotnie pojawiała się plotka, że Ania Lewandowska jest w ciąży. Jakiś czas temu sporstsmenka poprowadziła treningi pod tytułem "Healthy Ciąża". Wówczas pojawiły się pierwsze plotki na temat błogosławionego stanu gwiazdy. Informacje nie zostały jednak potwierdzone. Jak się okazało plotki okazały się prawdziwe! Dlaczego?

Tym razem są to pewne informacje ujawnione przez głównych zainteresowanych. Anna i Robert Lewandowscy naprawdę zostaną rodzicami! Na Instagramie gratulacje Lewandowskim złożyli już m.in. siostry Mannei, projektant Łukasz Jemioł oraz Marina Łuczenko, żona Wojciecha Szczęsnego. 

My również serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!