Anna Lewandowska ma już milion fanów na Instagramie! To nie lada wyczyn, bo o taki wynik trudno nawet najpopularniejszym polskim gwiazdom. Dla porównania: Doda ma na Instagramie 200-ście tysięcy obserwatorów, Dawid Woliński ma 263 tys. followersów, Agnieszka Woźniak-Starak - ponad 208 tysięcy, a Kuba Wojewódzki - ponad pół miliona. Do wyniku Anny Lewandowskiej zbliża się tylko blogerka Maffashion.Maffashion na Instagramie śledzi obecnie ponad 908 tysięcy fanów.

Na Facebooku Anna Lewandowska już dawno przekroczyła milion fanów. Obecnie jej fanpage lubi niemal milion czterysta tysięcy osób. Tym samym Anna Lewandowska jest na Facebooku lepsza i od Magdy Gessler ( 1 234 696  fanów), i od Jessiki Mercedes Kirschner (245 775 fanów). Lewandowska goni Martynę Wojciechowską, która z liczbą półtora miliona fanów jest prawdziwą potęgą na polskim Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE: Wyjątkowa sesja Anny Lewandowskiej w GALI. Żona Roberta Lewandowskiego zachwyca!

Ilość obserwatorów Anny Lewandowskiej na Instagramie wzrosła nagle tuż po tym, gdy Robert i Ania ogłosili, że spodziewają się dziecka. Wtedy liczba followersów zwiększała się o kilka tysięcy z godziny na godzinę. A popularność polskiegoroyal baby wciąż jest ogromna!

Wy też śledzicie Annę Lewandowską na Instagramie?