Anna Lewandowska i Robert Lewandowski chętnie wykorzystują swoją sławę do celów charytatywnych. Tydzień temu, odwiedzili pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, a ich wizyta sprawiła małym podopiecznym szpitala naprawdę wiele radości. Ani i Robert nie tylko z uśmiechem pozowali do pamiątkowych zdjęć, ale także chętnie spędzili z dziećmi czas na zabawie i rozmowie. Pod galerią zdjęć z wizyty Anny i Roberta Lewandowskich w Centrum Zdrowia Dziecka znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy internautów, którym podoba się, że popularna para w taki sposób wykorzystuje swoją sławę. Okazuje się, że to nie koniec imponujących inicjatyw, które planuje w najbliższym czasie Anna Lewandowska...

Anna Lewandowska zostanie coachem motywacyjnym!

Anna Lewandowska już wkrótce weźmie udział w szkoleniu "Fitness and dancing", na którym podzieli się swoją wiedzą na temat tego, jak motywować osoby niepełnosprawne intelektualnie do treningów, a także do podejmowania życiowych wyzwań. Jak podaje magazyn Flesz, Anna Lewandowska zamierza zostać coachem motywacyjnym i już od jakiegoś czasu chodzi w Monachium na szkolenia z tej dziedziny. Podobno sama również korzysta z usług profesjonalnego coacha:

"Zadaniem trenera jest rozwijać się całe życie. Nie mogę stanąć w miejscu" - tłumaczyła w Dzień Dobry TVN.

Myślicie, że Anna Lewandowska dobrze poradzi sobie w nowej roli? W końcu motywowanie Polek do zdrowego trybu życia wychodzi jej naprawdę świetnie!