O tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży dowiedzieliśmy się za sprawą gestu Roberta Lewandowskiego w trakcie meczu. Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się wówczas zdjęcie piłkarza z ikonkami butelki z mlekiem oraz serca. Dziś Anna i Robert Lewandowscy oficjalnie potwierdzają, że spodziewają się dziecka. Para wydała oświadczenie.

Robert Lewandowski podczas wtorkowego meczu Ligii Mistrzów zrobił tak zwaną cieszynkę. Piłkarz włożył sobie piłkę pod koszulkę, co zostało zinterpretowane jako komunikat, że wkrótce Robert Lewandowski zostanie ojcem! Informację potwierdził  w wywiadzie tuż po meczu.

PRZECZYTAJ: ANNA LEWANDOWSKA W CIĄŻY Jak Robert oznajmił, że będzie ojcem?

Anna Lewandowska ograniczyła się jedynie do wklejenia zdjęcia „cieszynki” na kontach społecznościowych. Teraz trenerka pierwszy raz oficjalnie odnosi się do całego zamieszania, jakie powstało w wyniku tej informacji. Anna Lewandowska wydała oświadczenie na Instagramie. Zamieściła tam długi wpis, w którym dziękuje za wszelkie gratulacje i słowa wsparcia.

Kochani, dziękujemy Wam wszystkim - kibicom, fanom oraz mediom za gratulacje i mnóstwo ciepłych słów, które otrzymaliśmy w ciągu ostatnich dni. To bardzo miłe. Jako przyszli, szczęśliwi rodzice, postanowiliśmy podzielić się z Wami tą radosną nowiną z osobiście. Tak też zrobiliśmy.

Trenerka odniosła się także do informacji dotyczących płci dziecka. Co prawda na jej Instagramie pojawił się komentarz, że parze urodzi się dziewczynka. Parę minut później Anna Lewandowska usunęła komentarz. Dziś odnosi się do tych komentarzy.

W tym miejscu chcemy zdementować wszelkie informacje odnoszące się do rzekomych naszych wpisów pojawiających się w social mediach dotyczący płci dziecka. Prosimy Was o cierpliwość, wszystko w swoim czasie.

Anna Lewandowska dodała także, że nie zamierza rezygnować z uprawiania sportu. Ciąża nie oznacza dla niej przerwy w pracy.

 No i nadal jestem aktywna zawodowo, zarówno jako dietetyk, trener personalny czy coach. Proszę zatem nie interpretować każdego postu, przepisu, ćwiczeń czy wypowiedzi jako dotyczącej ciąży.