ASHTON KUTCHER Aktor wykorzysta sukces na portalu Twitter do walki z malarią

Udostępnij

Ashton Kutcher odniósł kolejny sukces. Tym razem nie na ekranie, a w internecie – zwyciężył w wyścigu z CNN o milion czytelników bloga na portalu Twitter.com. Pojedynczy człowiek pokonał medialny koncern o blisko 2000 osób.

ASHTON KUTCHER Aktor wykorzysta sukces na portalu Twitter do walki z malarią

 Aktor nadal nie może w to uwierzyć: "Uważam, że to fascynujące, że jeden człowiek może zdobyć większą grupę odbiorców niż cała sieć telewizyjna." Przystojniak Ashton nie zapomniał napisać na swoim blogu o ideach, które wspiera. Napisał, że jeśli zwycięży w pojedynku, ufunduje 10 000 moskitier, które pomogą w walce z malarią. Aktor pisał też o dniu walki z malarią (25 kwietnia) i swojej współpracy z fundacją Malaria No More (Stop Malarii), dzięki czemu znacząco wzrosła świadomość publiczna na temat tej śmiertelnej choroby, która co roku pochłania miliony ofiar na całym świecie

Ashton Kutcher lubi dobrą zabawę i wyzwania. Gdy rozpoczynał rywalizację z CNN w serwisie Twitter.com jego szanse na zwycięstwo wydawały się nikłe. Jeszcze na dzień przed końcem rywalizacji prowadziła stacja CNN, a jej prezenterzy prześcigali się w żartach na temat beznadziejnej sytuacji aktora. Tymczasem następnego dnia okazało się, że to Ashton Kutcher ma już milion czytelników i jest bardziej wpływowy niż potężna stacja telewizyjna.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł