BEYONCÉ Beyoncé na czele box office z filmem „Obsessed"

Udostępnij

Beyoncé jest na szczycie box office w Stanach Zjednoczonych dzięki thrillerowi „Obsessed”, w którym zagrała główną rolę. Według Exhibitor Relations, firmy zajmującej się badaniami branży filmowej, film natychmiast po premierze pokonał „17 Again” z Zackiem Efronem.

BEYONCÉ Beyoncé na czele box office z filmem „Obsessed"

Film w pierwszy weekend wyświetlania w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie zarobił ponad 30 milionów dolarów. Pewnością cieszy to Beyoncé, która jest jego współproducentką, wraz z Willem Packerem i Mathew Knowlesem, swoim ojcem. Drugie miejsce zajmuje komedia „17 Again” (w roli głównej Zac Efron), która do tej pory zarobiła ok. 13 milionów dolarów.

Kto powiedział, że nie można odnosić sukcesów w branży muzycznej i filmowej jednocześnie? Beyoncé Knowles jest najlepszym przykładem, że da się osiągać szczyty w obu tych dziedzinach. Jej ostatnia płyta „As I Am.. Sasha Fierce” sprzedała się jak dotąd w ponad 1 500 000 egzemplarzach, a teraz była wokalistka Destiny's Child rządzi w kinach za sprawą filmu „Obsessed”.

Choć Oscara sprzątnęła jej sprzed nosa Jennifer Hudson za rolę w filmie „Dreamgirls” (2007), to Beyonce jest aktualnie na topie dzięki roli w filmie „Obsessed”. Thriller, który wyreżyserował Steve Shill, opowiada o finansiście (w tej roli Idris Elba), który odnosi sukcesy zawodowe i wiedzie szczęśliwe życie u boku pięknej żony (Beyoncé), do czasu gdy tymczasowa pracownica jego biura (Ali Larter) zaczyna go molestować i szantażować w biurze...

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł