Kto powiedział, że nie można odnosić sukcesów w branży muzycznej i filmowej jednocześnie? Beyoncé Knowles jest najlepszym przykładem, że da się osiągać szczyty w obu tych dziedzinach. Jej ostatnia płyta „As I Am.. Sasha Fierce” sprzedała się jak dotąd w ponad 1 500 000 egzemplarzach, a teraz była wokalistka Destiny's Child rządzi w kinach za sprawą filmu „Obsessed”.

Choć Oscara sprzątnęła jej sprzed nosa Jennifer Hudson za rolę w filmie „Dreamgirls” (2007), to Beyonce jest aktualnie na topie dzięki roli w filmie „Obsessed”. Thriller, który wyreżyserował Steve Shill, opowiada o finansiście (w tej roli Idris Elba), który odnosi sukcesy zawodowe i wiedzie szczęśliwe życie u boku pięknej żony (Beyoncé), do czasu gdy tymczasowa pracownica jego biura (Ali Larter) zaczyna go molestować i szantażować w biurze...

Film w pierwszy weekend wyświetlania w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie zarobił ponad 30 milionów dolarów. Pewnością cieszy to Beyoncé, która jest jego współproducentką, wraz z Willem Packerem i Mathew Knowlesem, swoim ojcem. Drugie miejsce zajmuje komedia „17 Again” (w roli głównej Zac Efron), która do tej pory zarobiła ok. 13 milionów dolarów.