BIOGRAFIA U2 Kulisy geniuszu

Udostępnij

Wybierasz się do Chorzowa, by posłuchać charyzmatycznego głosu Bono? Wcześniej przeczytaj, co on i pozostali członkowie U2 powiedzieli o sobie w szczerej do bólu biografii.

BIOGRAFIA U2 Kulisy geniuszu

„U2 O U2”, Neil McCormick, In Rock

Dla fanów zespołu będzie to prawdziwa gratka – biografia U2 powstała po tym, jak członkowie zespołu udzielili wywiadu rzeki dziennikarzowi „Daily Telegraph” Neilowi McCormickowi (nagrali ponad 150 godzin rozmowy!). Muzycy opowiadają, jak z nastolatków z Dublina, którzy marzyli o nagraniu płyty, stawali się gwiazdami. Jak rodziła się ich przyjaźń, jak się zakochiwali, imprezowali, kupowali domy, jak zmieniały się ich poglądy i show-biznes w ciągu 34 lat istnienia zespołu. Pozwolili też na publikację prywatnych zdjęć, których dotąd nie można było zobaczyć nigdzie indziej.

Biografia została napisana w stylu amerykańskim – wypowiedzi członków zespołu są tylko moderowane przez dziennikarza, więc czytelnik czuje się tak, jakby siedział z nimi na kanapie i słuchał swobodnej rozmowy. Po przeczytaniu tych 600 stron znane przeboje U2 stają się jeszcze bardziej znane, bo słucha się ich, wiedząc, w jakich okolicznościach powstawały.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł