BO, PIES PREZYDENTA W Białym Domu zamieszka portugalski pies wodny

Udostępnij

Barack Obama obiecał w swojej kampanii wyborczej, że gdy zostanie prezydentem wesprze schroniska dla zwierząt, adoptując jednego z podopiecznych. Słowa dotrzymał częściowo: w Białym Domu zamieszka kupiony przez prezydenta portugalski pies wodny imieniem Bo, a na rzecz schronisk wpłynie dotacja.

BO, PIES PREZYDENTA W Białym Domu zamieszka portugalski pies wodny

Pierwszy pies Stanów Zjednoczonych będzie towarzyszył prezydentowi w jego podróżach. Służbowy wyjazd do Włoch? Bo z pewnością ucieszy perspektywa romantycznej kolacji jak z filmu „Zakochany kundel”. Jednak największą przyjemnością będzie dla niego czas spędzony w Białym Domu na zabawach z córkami Baracka Obamy Sashą i Malią.

Choć jego nowy pan wcześniej obiecał, że zaadoptuje psa ze schroniska, zmienił zdanie. Okazało się, że córka prezydenta, Malia, ma alergię na sierść psów i jedyna rasa, która nie wywołuje uczulenia to portugalski pies wodny. Tak oto Bo, który mógł wieść żywot jak tysiące innych psów, został gwiazdą. Będzie teraz stale pod obstrzałem kamer i błysków fleszy. Na razie radzi sobie dobrze i nie popełnia gaf.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł