BRAD PITT Brad Pitt w ubraniach Giorgio Armani w filmie „Bękarty wojny”

Udostępnij

Już 11 września do polskich kin wejdzie najnowszy film Quentina Tarantino „Bękarty wojny” (Inglourious Basterds). Imponująca obsada, fascynująca historia i kostiumy autorstwa największych projektantów – oto, czego możemy się spodziewać.

BRAD PITT Brad Pitt w ubraniach Giorgio Armani w filmie „Bękarty wojny”

Giorgio Armani najwyraźniej polubił projektowanie na potrzeby filmu: oprócz „Bękartów wojny” kostiumy jego autorstwa możemy też zobaczyć w takich filmach jak „The Incorruptible“, „Amerykański Żigolo “, „Batman”. Ostatnio stworzył też koktajlową sukienkę dla Katherine Heigl, w której wystąpi ona w komedii romantycznej „Brzydka prawda” (The Ugly truth, w polskich kinach od 4 września).

W kluczowej scenie filmu odtwórca głównej roli Brad Pitt pojawia się w nienagannie skrojonej wieczorowej, dwurzędowej marynarce. Ten niezwykle szykowny projekt to dzieło Giorgio Armaniego, który wraz z Anną B. Sheppard zaprojektował całą kolekcję wyjątkowych kostiumów do filmu „Bękarty wojny”.

Marynarka została uszyta na miarę, tak aby idealnie leżała na męskiej sylwetce partnera Angeliny Jolie. Kosztuje, bagatela, 3100 Euro!

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł