Podobno Angelinę do szału doprowadzają doniesienia o tym, że jej ukochany flirtuje z Natalie Portman, z którą pracuje aktualnie nad filmem „Artifacts”. Film to historia romansu 20-letniej dziennikarki i dwa razy starszego fotografa. Natalie Portman gorąco namawiała producentów do zatrudnienia boskiego Brada do roli fotografa. Nie podoba się to Angelinie, która obawia się, że fikcyjny romans stanie się rzeczywistością.

Trzeba przyznać, że Brad ma skłonność do zakochiwania się w aktorkach, z którymi gra: Juliette Lewis, Gwyneth Paltrow i oczywiście... Angelina Jolie. Zawsze wyrażał się pochlebnie o gwieździe filmu „Leon zawodowiec”, nie zważając na złość, jaką wywołuje to u Angeliny.

Wnioski? Biedna Angelina czuje się kompletnie opuszczona. Podczas zdjęć do swojego najnowszego filmu „Salt” tylko raz spotkała się z mężem. Nie czuje się przy tym najlepiej, kilka razy nawet zemdlała. Niektóre gazety twierdzą nawet, że para nie dzieli już jednej sypialni. W zeszły weekend Brad pojawił się w Marsylii. Oficjalnie przyleciał skontrolować postęp prac remontowych na zamku, który on i Angie kupili w zeszłym roku. Niektórzy upatrują jednak w tej podróży przerwy w związku, która być może ma ich ochronić przed definitywnym rozstaniem.