BRAD PITT I NATALIE PORTMAN Para aktorów wystąpi razem w komedii romantycznej.

Udostępnij

Brad Pitt i Natalie Portman razem na ekranie? Nareszcie! Tak przynajmniej donosi dziennik American Variety. Według tej hollywoodzkiej „biblii”, film będzie adaptacją niedawno wydanej książki pod tytułem „Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry” (uff, długi tytuł...) autorstwa Leanne Shapton.

BRAD PITT I NATALIE PORTMAN Para aktorów wystąpi razem w komedii romantycznej.

Za przydługim tytułem kryje się książka, o formie „katalogu aukcyjnego”, który poprzez zawarte w nim przedmioty odzwierciedla życie zakochanej pary (w tych rolach w filmie mają wystąpić Brad Pitt i Natalie Portman). Wygląda na to, że męża Anegliny Jolie czeka trochę romantycznych uniesień, zanim powróci do swojego tradycyjnego wizerunku twardziela w kolejny, filmie Quentina Tarantino, dramacie wojennym zatytułowanym „Inglorious Basterds”.

Nominowany w tym roku do Oscara za tytułową rolę w filmie „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” aktor, ma mnóstwo pracy. Również Natalie Portman, aktorka, producentka i reżyserka, której kariera zaczęła się od roli w filmie „Leon zawodowiec”, gdy miała 14 lat nie narzeka na brak zajęć. Ich wspólny projekt to zatem spore wydarzenie w branży. Czy okaże się takim samym sukcesem, jak dotychczasowe filmy każdego z nich? Zobaczymy już wkrótce...

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł