BRITNEY SPEARS Czy zagra u Tarantino?

Udostępnij

Powszechnie wiadomo, ze Quentin Tarantino nie boi się niczego, a już na pewno nie obawia się zaproponowania jednej z głównych ról w swoim nowym filmie gwieździe pop, która obecnie ma poważne problemy, opisywane szeroko w codziennej prasie.

BRITNEY SPEARS Czy zagra u Tarantino?

Oczywiście chodzi o Britney Spears. Sławny reżyser pracuje obecnie nad nowym, kontrowersyjnym projektem- remake’m filmu Faster Pussycat !Kill ! Kill !, z 1965 r. Britney Spears miałaby zagrać rolę tytułową. Czyżby reżyser chciał wykorzystać jej obecną kondycję i buntowniczy charakter w słusznej sprawie? W każdym razie jeśli projekt nabierze realnych kształtów Birt’ zagra obok dwóch innych aktorek (Kim Kardashian i Eva Mendes-  są również brane pod uwagę w obsadzie) seksowną amazonkę gotową na wszystko aby osiągnąć cel.Krew, akcje pełne popisów kaskaderskich i seksowne kobiety...Coctail typowy dla reżsera Kill Billa.

Czy Quentin Tarantino, (podobnie jak Julia Roberts i George Clooney) chce pomóc biednej Britney? Jeśli tak, nie byłaby to pierwsza gwiazda, której pomógłby odbić się od dna...

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł