BRITNEY SPEARS Jest więźniem swojego życia

Udostępnij

Britney Spears jest „więźniem" własnego życia. Tak twierdzi jej były manager Sam Lutfi. Przed sądem w Los Angeles dodał także, że gwiazda jest w „emocjonalnym niebezpieczeństwie" od czasu, gdy kontrolę nad jej poczynaniami przejął ojciec piosenkarki, Jamie Spears. Od kilku miesięcy Lutfi ma zakaz kontaktów z Britney. Sąd wydał to postanowienie na żądanie jej prawnego opiekuna.

BRITNEY SPEARS Jest więźniem swojego życia

Britney komórkę ukryła w szatni siłowni hotelu Peninsula. Zapytała też Christiny czy Sam będzie w stanie jej pomóc. Według siostry Lutfiego piosenkarka nie zdołała się z nim jednak skontaktować. Jej ochrona znalazła komórkę i zniszczyła na jej oczach. W rewanżu obrońca Jamiego Spearsa powiedział, że córka jego klienta wielokrotnie skarżyła się na natarczywość byłego managera. „Pytała ojca, czy można aresztować Lutfiego. Bała się go. Chciała tylko żeby zniknął z jej życia" - mówił mecenas Blair Berk. Adwokat zaprzeczył także, że Britney była niezadowolona z wyroku sądowego ustanawiającego Jamiego Spearsa osobą odpowiedzialną za jej majątek. „Wszystkie plotki na temat to bzdury wyssane z palca. Britney pod skrzydłami ojca zaczęła powoli wracać do normalnego życia. Mam nadzieję, że panowie pokroju Sama Lutfiego nie będą jej już nękać" - kończył przemowę Berk. Następne posiedzenie w tej sprawie zaplanowane jest na 21. kwietnia.

Teraz podczas kolejnej odsłony walki o pieniądze Britney, pomiędzy jej managerem, a ojcem, Jamie Spears przyznał, że mężczyzna wciąż niepokoi jego córkę. Chce znowu przejąć nad nią kontrolę. W sprawę zaangażowanych jest coraz więcej świadków. Wczoraj w sądzie zeznawała młodsza siostra Sama, która twierdziła, że to Britney szuka kontaktu z Lutfim. „Poprosiła bym dostarczyła jej telefon. Nie miała swojego. Wszystkie jej rozmowy były nagrywane. Chciała zadzwonić do mojego brata i poprosić go o pomoc w wyzwoleniu się spod wpływu ojca" - mówiła Christina. „Była przerażona. Jamie Spears szantażował ją odebraniem praw do kontaktów z jej synami".

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł