BRITNEY SPEARS Nowe rewelacje na temat dzieciństwa Britney Spears

Udostępnij

Wraz z płytą „Circus Tour” i trasą koncertową ją promującą „Brit” jest znowu na topie! Po latach ekscesów, nadużywania alkoholu, manii zakupowej, goleniu głowy i innych wybryków, teraz Britney Spears jest w stanie poruszyć niebo i ziemię dla swoich dzieci. Aby znaleźć się w tym miejscu przeszła jednak długą drogę: w wydanej w zeszłym tygodniu książce biograficznej „Inside The Dream” Steve’go Dennis’a wujek Britney ujawnia kilka zaskakujących szczegółów dotyczących jej dzieciństwa. Przede wszystkim o ojcu, który był osobą agresywną i nadmiernie kontrolującą swe dzieci.

BRITNEY SPEARS Nowe rewelacje na temat dzieciństwa Britney Spears

„Kiedyś byłem świadkiem, jak Jamie (ojciec Britney) wrócił do domu pijany i zwyzywał Lynne. Była w tedy w kuchni, piła wodę. On wyrwał jej szklankę dłoni i roztrzaskał ją w salonie. To nie było przyjemne, a najgorsze jest to, że takie zdarzenia były w tym domu codziennością.” Osoba opowiadającą takie rewelacje jest Willie Spears, brat Jamie’go i wujek Britney. Steve Dennis umieścił te zwierzenia w swej książce „Inside The Dream”, w której stara się prześledzić fenomen sukcesu Britney. Dzięki tej książce dowiadujemy się między innymi, że dzieciństwo Britney wcale nie było usłane różami.

„Innym razem pijany Jamie próbował odjechać gdzieś samochodem z małą Britney. Miała wtedy nie więcej niż pięć lat. Próbowałem go zatrzymać, dobiegłem do samochodu i wyrwałem kluczyki ze stacyjki. On mnie pchnął i tak rozpoczęła się regularna bójka, a wszystko na jej oczach. My, mężczyźni z rodziny Spears jesteśmy znani z bójek.” . Dodaje: „Britney krzyczała i klęła aby przestali się bić”. Jak widać Britney już jako dziecko dała wyraz swej wielkiej odwadze. Być może te smutne doświadczenia pozwolą jej lepiej poradzić sobie z aktualnymi problemami?

Należy jednak pamiętać, że póki co, Britney Spears jest nadal pod kuratelą swojego ojca.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł