BRITNEY SPEARS Wychodzi na prostą

Udostępnij

Britney Spears „grzecznieje". Piosenkarka przyznała w wywiadzie dla pisma „Rolling Stone", że zachowuje się teraz jak babcia. „Codziennie chodzę spać o 21.30. Nie wychodzę do klubów, w ogóle nie wychodzę nigdzie" - mówiła.

BRITNEY SPEARS Wychodzi na prostą

Oprócz promowania nowego albumu „Circus" Britney walczy też o odzyskanie pełnej opieki nad synami Seanem Prestonem 3 i Jaydenem Jamesem 2. Ostatnio, dzięki poprawie zachowania, sąd zezwolił jej na częstsze „widzenia" z chłopcami. Gwiazda zabrała ich wtedy do swojego rodzinnego domu w Luizjanie. „Coraz częściej krytycznie patrzę na sposoby wychowacze mojego byłego męża. Przeklina przy dzieciach i nie daje im odpowiedniego wzoru" - tłumaczyła.

 Zdradziła też, że kilka razy umówiła się na randki. „Każda była gorsza od poprzedniej. Pamiętam jednego chłopka. Wyglądał jak starsza wersja Harry'ego Pottera, ale był szczuplejszy. Kompletny niewypał. Następny był bardzo wysoki i dużo ode mnie starszy. Uprawiał sztuki walki. Pytam, więc jakie sztuki walki? A on na to - wszystkie. I zapadła krępująca cisza".

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł