BRITNEY SPEARS "Zaczynam wychodzić na prostą"

Udostępnij

Britney Spears przyznała, że po załamaniu nerwowym, które przeszła na początku roku jej życie przypominało więzienie. „Ale powoli zaczynam wychodzić na prostą” – mówiła w dokumencie „Britney: For The Record” nagranym dla MTV.

BRITNEY SPEARS "Zaczynam wychodzić na prostą"

„Nawet jak pójdziesz za kratki, nadchodzi czas, kiedy możesz wyjść na wolność. Ja miałam wrażenie, że dla mnie to niekończąca się historia. Jak w filmie „Dzień Świstaka” z Billem Murray’em, gdzie codziennie rano budził się w tym samym koszmarze. Ja też będę pewnie jeszcze cierpieć za te chwile słabości przez kilka lat”.

Piosenkarka w styczniu trafiła do kliniki psychiatrycznej na obserwację. W konsekwencji były mąż Kevin Federline przejął opieką nad ich synami – Prestonem i Jaydenem. Prawo do rozporządzania majątkiem Britney otrzymał jej ojciec, Jamie Spears. Ekipa telewizyjna MTV była z nią przez ostatnie trzy miesiące. „Chciałam zrobić ten film, ponieważ dostrzegłam, że ludzie zaczęli mnie bardzo źle odbierać. To była dla mnie okazja, żeby wytłumaczyć wszystkim dlaczego miałam problemy i przez co przeszłam, żeby się z nimi uporać. Odebrałam swoją lekcję”. Piosenkarka niedawno wydała kolejny album „Circus”, który ma z powrotem dać jej miejsce w czołówce notowań list przebojów. Coraz więcej czasu spędza tez z dziećmi.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł