CÉLINE DION Przerwa na macierzyństwo

Udostępnij

Piosenkarka właśnie ogłosiła w kanadyjskiej telewizji, że jest gotowa na powiększenie rodziny. Céline Dion, która 30 marca obchodzić będzie 40-te urodziny, doszła do wniosku, że jest gotowa po raz drugi przeżyć fascynująca przygodę, jaką jest dziecko.

CÉLINE DION Przerwa na macierzyństwo

Céline Dion ujawniła, ze przez najbliższe 18 miesięcy będzie starać się zajść w drugą ciążę. Po pięciu latach występów w kasynie Caesar's Palace w Las Vegas i światowej trasie koncertowej “Taking Chances”, podczas której dała blisko 140 koncertów w 26 krajach, gwiazda jest gotowa dać małą siostrzyczkę lub braciszka ośmioletniemu René Charlesowi. Już bezpośrednio po narodzinach pierworodnego syna w 2001 roku gwiazda wspominała o tym, że chciałaby mieć więcej dzieci. Po blisko ośmiu latach zastanawiania się, decyzja wreszcie zapadła: “Mam taką malutką nadzieję, że się nam uda. Ale i tak spotkało nas już ogromne błogosławieństwo losu. Sześć lat staraliśmy się o René Charlesa i mamy nasze wymarzone dziecko.

Mąż i manager Céline, René Angélil, może jedynie przytakiwać żonie. Ale czy Céline Dion nie ma racji, pragnąc kolejnego dziecka? Już raz opuściła scenę na ponad 2 lata, aby strać się o pierwsze dziecko. Misja powiodła się, w 2001 roku przyszedł na świat René Charles. Kariera piosenkarki nie ucierpiała mimo tak długiej przerwy. Podjęła nawet odważną decyzję o związaniu się wieloletnim kontraktem z kasynem w Las Vegas. Najwyraźniej gwiazda nie żałuje tego wyboru. Jej kolejny występ na scenie zaplanowany jest na jesień 2010 w… kasynie Caesar's Palace.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł