CHELSY DAVY Eks sympatia księcia ma nowego partnera

Udostępnij

Chelsy Davy ma nowego partnera. Była dziewczyna księcia Harry'ego wymazała go już ze swojego życia. 24-letnia studentka teraz spotyka się wysokim, jasnowłosym nieznajomym. Paparazzi przyłapali ich, kiedy wychodzili z imprezy w londyńskim klubie Jalouse. Zakochani potem wpadli na „długiego" drinka do VIPowskiego pubu Raffles w Knightsbridge. Skończyli około czwartej nad ranem.

CHELSY DAVY Eks sympatia księcia ma nowego partnera

W tym czasie, kiedy Chelsy i jej tajemniczy nieznajomy tańczyli w klubie, Harry „balował" kilka ulic dalej. Razem ze znajomymi wybral lokal Kitts. Świadkowie twierdzą, że książę był królem wieczoru. Do stolika zamówił 30 kieliszków wódki i butelkę najdroższego szampana z karty. „Starał się ukryć fakt, że ma złamane serce. I całkiem dobrze mu to wyszło. Nie zwracał uwagi na piękne dziewczyny, które bardzo chciały go poznać. Tym razem uniknął skandalu" - opowiadał jeden z bawiących się razem z nim gości. Tak jak Chelsy, zabawę skończył około czwartej. Z klubu wyszedł jednak sam. Nie licząc towarzyszącego mu agenta ochrony...

Znajomi byłej pary opowiadali magazynowi „People", że Harry bardzo cierpiał, kiedy dowiedział się o nowym chłopaku Chelsy. „Powiedziała mu, że to naprawdę koniec. Wytłumaczyła, że jest zakochana w kimś innym. Krzyczał, że wciąż ją kocha, żeby dała mu jeszcze jedną, ostatnią szansę. Nie zgodziła się. Wierzy, że nowy obiekt jej westchnień to właśnie ten jeden, jedyny" - donosili.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł