CHRISTIAN BALE "Wyciek" z planu zdenerwował aktora

Udostępnij

Christian Bale czuje się zdradzony przez ekipę, z którą pracował na planie filmu „Terminator Salvation". Chodzi o wyciek do internetu, nagranej czterominutowej sekwencji jego przekleństw. Gwiazdor zdenerwował się, kiedy podczas kolejnych ujęć, ktoś ciągle wchodził mu w plan. W bardzo dosadnych słowach wyraził wtedy co myśli o profesjonalizmie swoich współpracowników.

CHRISTIAN BALE "Wyciek" z planu zdenerwował aktora

35-letni aktor skrytykował także nowe trendy produkcji DVD. Nie uznaje tzw. dodatków specjalnych. „Jestem zwolennikiem starej szkoły magii. Oglądamy wszystkie sztuczki, ale nie mamy pojęcia jak one powstają. To jest sekret udanego show. Kiedy magik pokaże dlaczego tak się dzieje, nie będzie to już takie ciekawe. Przemysł filmowy też nie powinien się tak obnażać. Wtedy nie straci tej magii, dzięki której jest tak pociagający".

Nie znaczy to jednak, że Christian nie czuje się winny, że w ogóle doszło do takiego incydentu. „Uważam, że to co zrobiłem było karygodne. Ale wydaje mi się, że ta sprawa powinna zostać wyjaśniona tylko pomiędzy mną, a pracownikami wytwórni. Niedobrze się stało, że trafiła do publicznego obiegu" - mówił. „Nie jest to żadna wymówka, raczej kwestia wzajemnego zaufania. Dźwiękowcy mówili później, że nie nagrywali tego, nawet nie słuchali. A przecież wszyscy wiedzą, co było dalej" - kończył.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł