DEMI MOORE I ASHTON KUTCHER Przykry finał urodzinowej imprezy

Udostępnij

Demi Moore i Ashton Kutcher musieli poddać się kuracji medycznej, kiedy wyszło na jaw, że jeden z barmanów obsługujących przyjęcie urodzinowe aktora, jest nosicielem wirusa zapalenia wątroby typu A.

DEMI MOORE I ASHTON KUTCHER Przykry finał urodzinowej imprezy

Zastrzyki nie ominęły też Beyonce Knowles, gwiazdy kalendarza Sports Illustrated z kostiumami kąpielowymi. Piosenkarka i pozostałe modelki, miały kontakt z wirusem zapalenia wątroby podczas premiery wydawnictwa. Nosicielem okazał się kelner z ekipy... Wolfganga Pucka.

Oprócz jubilata i jego żony na zastrzyki zgłosili się także ich sławni goście, m. in. Madonna, Gwyneth Paltrow i były mąż Demi Moore, Bruce Willis. To jednak nie pierwsza taka „wątrobowa" afera w świecie showbiznesu.

W zeszłym roku w lutym, takiej kuracji musieli poddać się goście bankietu zorganizowanego po premierze filmu „Prosto w serce". Okazało się, że jeden z członków ekipy cateringowej słynnego restauratora Wolfganga Pucka nie miał ważnych badań. Lekarze stwierdzili, że jest noscicielem wirusa zapalenia wątroby i wezwali wszystkich na obowiązkowe szczepienie. W klinice musieli zjawić się również odtwórcy głównych ról w filmie - Drew Barrymore i Hugh Grant.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł