DIETA Tabletki odchudzające Slimette - moc natury zamknięta w kapsułkach

Raz na jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia o szkodliwych tabletkach odchudzających zawierających bliżej nieokreślone substancje, sprzedawanych jako specyfiki o cudownych właściwościach, najczęściej nie do końca legalnie

Jak dobrać odpowiednie suplementy diety?

Tymczasem przemysł suplementacyjny ma do zaoferowania wiele bezpiecznych produktów, którym skuteczności, przy najusilniejszych nawet staraniach, żadnym sposobem odmówić nie można. Są to suplementy takie, jak Slimette, o recepturach bazujących na naturalnych składnikach.

Odwiedź stronę Slimette.pl i sprawdź, jakim składnikom tabletki zawdzięczają swoją skuteczność.

Za skutecznością naturalnych składników przemawia nawet nauka i badania potwierdzające pozytywny wpływ roślin na metabolizm, a niejednokrotnie również na zdrowie.

Wszechstronność natury

W naturze aż roi się od substancji wspomagających odchudzanie. Ich oddziaływanie na organizm jest bardzo różnorodne. Znajdziemy wśród nich takie, które przyspieszają metabolizm, zwiększają termogenezę i spalanie tłuszczu, blokują rozwój tkanki tłuszczowej, oddziałują na ośrodki głodu i sytości, czy wreszcie wypełniają przewód pokarmowy zapewniając na dłużej uczucie sytości.

Sytość do potęgi

Uczucie sytości potęguje błonnik - jeden z węglowodanów będący składnikiem roślin. Wzbogacenie diety o składniki wysokobłonnikowe, takie jak warzywa i niektóre owoce lub suplementy błonnikowe, bardzo korzystnie wpływa na apetyt, redukując go poprzez zapewnienie uczucia sytości przy jednoczesnej redukcji kaloryczności posiłków. Dowiedziono też, że błonnik sprzyja obniżeniu poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi, a dodatkowo blokuje wchłanianie części wysokokalorycznych składników pokarmowych.

Co do owoców współczesna nauka ma tylko jedno zastrzeżenie: należy spożywać te z nich, które zawierają jak najmniejsze ilości fruktozy - cukru najłatwiej przekształcanego w tkankę tłuszczową. Są to przede wszystkim jagody, wiśnie, maliny i cytrusy, a wśród jagód - jagody Acai.

Przyspieszony metabolizm

Niektóre pokarmy, nie tylko roślinne, zawierają substancje przyspieszające przemianę materii. W tej roli bardzo dobrze sprawdzają się związki o jednoczesnym działaniu termogenicznym. Typowym akceleratorem metabolizmu jest zielona herbata. Jej wpływ na metabolizm jest bezdyskusyjny. Zielona herbata nie jest termogenikiem, ale dzięki zawartości specyficznych polifenoli, stymuluje przebieg procesów zachodzących w ludzkim organizmie.

Wpływ termogeniczny wywierają na organizm związki nadające ostrość popularnym przyprawom, są to m.in. kapsaicyna zawarta w czerwonych papryczkach i bioperyna będąca składnikiem pieprzu. Związki te mają jednocześnie działanie przeciwzapalne.

Energia i witalność

Brak energii i obniżona witalność bardzo często towarzyszą osobom otyłym i z nadwagą. To w równej mierze skutek złej diety, nierównowagi hormonalnej i zaburzonego metabolizmu. Wzbogacanie tabletek odchudzających o substancje energetyzujące takie, jak guarana czy źródła witamin, minerałów i złożonych bioaktywnych związków roślinnych jest więc uzasadnione i nie powinno budzić u nikogo zdziwienia. Te składniki wspomagają proces odchudzania dając energię, a pośrednio również motywację do tego, by wytrwać na diecie, czy w rygorze zwiększonej aktywności fizycznej.

Te i im podobne naturalne związki wykorzystują producenci bezpiecznych tabletek odchudzających, tworząc mniej lub bardziej unikalne mieszanki o ściśle ukierunkowanym, lub przeciwnie - wszechstronnym działaniu.

Czy sprowadzanie naturalnych produktów do postaci kapsułek ma sens?

Nawet zdrowy rozsądek podpowiada, że tak - odpowiednia koncentracja aktywnych związków i umiejętne zgranie poszczególnych elementów ze sobą, zwiększają intensywność oddziaływania poszczególnych składowych i dają efekt synergii.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł