Były widziane u Charlize Theron, i u innych muz Diora... Nosi je Madonna, Dita von Teese oraz Sharon Stone. Jednym słowem nie można ignorować Diorette. Czy mają szansę konkurować z niezłomnym modelem Aviator marki Ray Ban? Możliwe, chociaż Aviator, podobnie jak jego „brat” miały tę przewagę, że były pożyczane od naszych mężczyzn i chłopaków. Nie należały tylko do nas, kobiet, tak jak Diorette, które uwielbiamy! Oto kilka powodów:

Powód pierwszy: ich urokowi poddają się bardzo różne kobiety: z jednej strony „Material Girl” a z drugiej aktorka z „Nagiego Instynktu”. Jest to doskonały dowód na to, okulary Diorette dobrze komponują się ze wszystkim – czy jest to wysublimowana kreacja, czy też bardziej klasyczna albo zupełnie na luzie.

Powód drugi: ich kształt nie jest ani owalny, ani trójkątny, ani kwadratowy. To co w nich lubimy, to ulotność i delikatność opadania na nos.

Powód trzeci: ponieważ ich cena wynosi jedynie 245€, dużo mniej niż okulary marki Jimmy Choo. Trudny wybór stanowi decyzja w sprawie koloru: Palladium (który wybrały Dita i Madge) oraz Gold Endura (który spodobał się Sharon).