Doda miała wczoraj swój wielki dzień! Wokalistka już od dłuższego czasu przygotowywała się do wydania wyjątkowej płyty. Już kilka miesięcy temu wokalistka nagrała swój koncert w Arłamowie, który planowała wydać w formie koncertowego DVD. Krążek o nazwie „Riotka Tour” miał wczoraj wieczorem swoją oficjalną premierę. Wydarzenie zorganizowano w warszawskim Teatrze Sabat, który po brzegi wypełnili jej wierni fani, z którymi gwiazda świętowała swoją nową premierę do późnych godzin nocnych. Co się tam działo?

ZOBACZ: DODA Dziś jej wielki dzień! Gwiazda będzie promowała swoje koncertowe DVD! [WIDEO]

Na tym ważnym dla siebie wydarzeniu Doda pojawiła się w czarnej kreacji, która tylko na pozór wydawała się skromna. Gwiazda postawiła na suknię, na czarną suknię, na któryś składał się zabudowań golf, bufki, długie rękawy i pasek. Niektórym mogłoby się wydawać, że wokalistka zmieniła styl na bardziej skromny. Nie jednak bardziej mylnego! Wystarczyło spojrzeć na dół kreacji, żeby dostrzec, że suknia kończyła się wysoko nad jej kolanami, dzięki czemu gwiazda po raz kolejny mogła pochwalić się długimi i zgrabnymi nogami. Aby nadać sukni wieczorowego charakteru, wykończona ją zaś długim, wijącym się za gwiazdą trenem.

Suknia Dody nie była jednak jedyną atrakcją wieczoru. Kontrowersyjna gwiazda wyświetliła dla sowich fanów całe nagranie płyty DVD „Riotka Tour”, po czym zaprosiła sowich fanów na kilkugodzinne karaoke. Każdy z jej wielbicieli miał niepowtarzalną szansę zaśpiewać na scenie ze swoją idolką. Wspólnym zdjęciom, fotografiom i gratulacjom nie było końca.

POLECAMY TEŻ: MARYLA RODOWICZ zdradza, dlaczego zrezygnowała z kariery w USA! [WIDEO]

GALA.pl była obecna na tym wydarzeniu do samego końca! Zobaczcie naszą relację z jego finału na naszym Instagramie: