Doda już od jakiegoś czasu zapowiadała premierę swojego koncertowego DVD, które nagrała w zeszłym roku. "Riotka Tour", bo tak zatytułowana jest koncertowa płyta DVD Dody, to zapis trasy koncertowej z 2015 roku. Wokalistka przygotował z tej okazji wielką imprezę promocyjną, którą dla swoich fanów zorganizuje już dziś wieczorem. Gdzie i o której się ona odbędzie?

ZOBACZ: DODA znamy datę premiery autorskiego „DVD Riotka” Tour Dody!

Płyta powstała w listopadzie ubiegłego roku w Hotelu Arłamów. To tam Doda nagrała swoje drugie w karierze koncertowe DVD. Na długo zapowiadanej płycie znalazł się zapis efektownego i energetycznego koncertu Riotka Tour. Na DVD usłyszmy m.in. takie hity jak "Riotka" czy "Nie daj się". Podczas nagrań nie było wiadomo, kiedy dokładnie ukaże się DVD. Pod koniec marca gwiazda zdradziła jednak datę premiery tejże płyty. A ta przypada właśnie na dziś!

W zarejestrowanym materiale zobaczymy Dodę, która udowadnia swój talent wokalny, jak również aktorski i taneczny. Sama przyznaje, że DVD "Riotka Tour" to w pełni jej autorski projekt, który uzupełniają efektowne kostiumy, wykonane przez najlepszych młodych, polskich projektantów.

Podczas nagrań Doda występowała na specjalnie skonstruowanej, trójpoziomowej scenie, obejmującej blisko 200m2 powierzchni. Scenografia show wielokrotnie się zmienia i została dopasowana odpowiednio, do poszczególnych utworów oraz wzbogacona o elementy porywającej pirotechniki i fenomenalnych wizualizacji. Brzmi imponująco? Bo tak było!

POLECAMY TEŻ: LADY GAGA I BRADLEY COOPER Przyłapani na gorącym pocałunku!

Chcecie zobaczyć Dodę na żywo i premierowo obejrzeć fragmenty tego DVD?

Huczna impreza promocyjna DVD „Riotka Tour”, podczas której zaplanowano moc atrakcji, odbędzie się już dziś wieczorem w warszawskim Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.

Zobaczcie, jak Doda Was na nią zaprasza!