W polskim show-biznesie nastał prawdziwy baby boom.Jakiś czas temu Małgorzata Socha oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Pokazała także spory ciążowy brzuszek. Chwilę potem na jaw wyszło, że Dorota Gardias także będzie mamą.Na swoje drugie dziecko czeka też Agata Rubik, żona Piotra Rubika. Teraz do grona przyszłych szczęśliwych mam dołączyła Dorota Czaja, tancerka i aktorka, którą mogliśmy podziwiać w "Tancerzach", "Pierwszej miłości" czy "Galerii".

Dorota Czaja i jej mąż Grzegorz Bilski spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Na razie para nie wie, czy będzie miała syna czy córkę, ale jest bardzo szczęśliwa. Dziecko Doroty urodzi się już w wakacje!

Na razie Dorota Czaja nie ma żadnych zobowiązań zawodowych, bowiem nagrania do serialu "Galeria", w którym ostatnio grała, na razie wstrzymano. Jednak taki obrót sprawy nie martwi aktorki. W końcu dzięki temu będzie mogła skupić się na najważniejszej roli w swoim życiu, czyli roli mamy.

Przypomnijmy także, że Dorota Czaja i Grzegorz Bilski są małżeństwem od 3 lat. Para pobrała się zaledwie po 4 miesiącach znajomości i do tej pory jest zakochana w sobie oraz szczęśliwa.