EDOUARD BAER Mistrz ceremonii

Udostępnij

Drugi rok z rzędu Edouard Baer, czarna owca francuskiego kina, będzie Mistrzem Ceremonii na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jego debiut w tej roli w zeszłym roku był strzałem w dziesiątkę! Wybrano go na gospodarza uroczystego otwarcia i zamknięcia festiwalu.

EDOUARD BAER Mistrz ceremonii

Baer (42 l.) należy do pokolenia, które gra pierwsze skrzypce w kinie francuskim. Fakt, że znów poprowadzi festiwal w Cannes tylko dowodzi tego, jak mocna jest jego pozycja. A więc wiemy już, że to właśnie on wejdzie na scenę w pałacu festiwalowym, by powitać aktorkę Isabelle Huppert i całe Jury oraz poprowadzić ceremonię 62. edycji wielkiego święta kina, która potrwa od 13 do 24 maja. Gala otwarcia i zamknięcia: w środę 13 maja i niedzielę 24 maja to także wielkie wydarzenie telewizyjne. Canal+, oficjalny partner festiwalu będzie je nadawać na żywo.

W poprzednich latach gospodyniami uroczystości były Monica Belluci, Cécile de France i Diane Kruger. Baer w 2008 roku zasiadał też w jury festiwalu filmowego w Deauville, którego gospodarzem była Carole Bouquet. Jednym słowem Baer to stały bywalec festiwalowy. Wszechstronny filmowiec jest aktorem, reżyserem, producentem, scenarzystą i dramaturgiem. Był także prezenterem radiowym i telewizyjnym.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł