EMINEM Blond-tsunami powraca!

Udostępnij

Cztery lata po wydaniu ostatniego albumu „The Way I Am”, najsłynniejszy biały raper powraca do z nową płytą. „Relapse” ukaże się za oceanem 18 maja. Fani artysty dostaną przedsmak nowej propozycji Eminema – pierwszy singiel ukaże się już 7 kwietnia. Cała płyta miała wyjść już w 2008 roku, jednak wytwórnia płytowa zadecydowała o przesunięciu premiery aż do teraz.

EMINEM Blond-tsunami powraca!

Jedno jest pewne: raper z Detroit z pewnością nie stracił swojego wyczucia rynku i oczekiwań fanów. Pierwszy utwór z Relapse, który ujrzał światło dzienne to "Crack A Bottle", w którym obok Eminema wystąpili 50 Cent i Dr. Dre. Numer zdążył już pobić rekord w ilości pobrań z sieci (a dostępny jest w Stanach Zjednoczonych zaledwie od tygodnia). Eminem powraca!

W oświadczeniu dla prasy Eminem powiedział: ”Wiele osób, w tym ja sam, spodziewało się, że Relapse ukaże się w ubiegłym roku. Wróciliśmy z Dre do studia we wrześniu dosłownie na kilka dni, które zamieniły się w sześć miesięcy. Byliśmy jak w transie, złapaliśmy zupełnie nowe brzmienie. Spodoba się ono fanom perkusji i brzmienia charakterystycznego dla Dre.”

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł