FREIDA PINTO Nowa twarz Estée Lauder

Udostępnij

Przed 24-letnią Freida Pinto, znaną z roli Latiki w obsypanym Oscarami „Slumdogu” Danny’ego Boyle’a otwiera się światowa kariera. Jej uroda będzie teraz podziwiana na całym świecie. Gwiazda filmu „Slumdog. Milioner z ulicy” będzie nową ambasadorką kosmetycznego giganta – marki Estée Lauder.

FREIDA PINTO Nowa twarz Estée Lauder

Pinto, którą magazyn Variety okrzyknął Kopciuszkiem balu Oscarowego pojawi się w jednej z kolejnych kampanii reklamowych marki. Kontrakt ma opiewać na sumę 280 tys. Dolarów. Aktorka będzie pierwszą azjatycką muzą firmy, zastępując w tej roli takie gwiazdy jak Liz Hurley, czy Gwyneth Paltrow. Na tym nie koniec sukcesów: Freida Pinto wystąpi również w kolejnym filmie Woody’ego Allena, u boku takich sław jak Scarlett Johansson, Antonio Banderas i Anthony Hopkins. Powodzenia!

Filmowe odkrycie roku wygląda jak spełnienie marzeń, ze swoją egzotyczną i wyjątkową urodą. Czekoladowe oczy, karmelowa karnacja, piękne, hebanowe włosy – Freida Pinto jest zniewalająca. Po gościnnym występie jako modelka na pokazie Dolce & Gabbana podczas Mediolańskiego Tygodnia Mody, doceniono jej urodę i olśniewający uśmiech. Podczas, gdy o jej udział w swoich filmach zabiegają teraz wszyscy, aktorka prowadzi negocjacje z firmą Estée Lauder, dotyczące zostania twarzą marki.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł