Gabi Drzewiecka to nowe hot nazwisko w mediach! Jedni zazdroszczą jej wyjątkowej urody, inni spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Odkąd Drzewiecka pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”, błyskawicznie w mediach zaczęły się pojawiać informacje, że wygryzie z pracy koleżankę, dziennikarkę Annę Wendzikowską, która od lat współpracuje ze stacją i przeprowadza dla niej wywiady z gwiazdami Hollywood. W tym z tymi największymi, jak Angelina Jolie czy Ryan Gosling. O pracy Wendzikowskiej marzy chyba każdy!

Jednak uspokajamy, obie panie w żaden sposób ze sobą nie konkurują. Anna Wendzikowska odpowiada za rozmowy z gwiazdami filmu, z kolei Gabi Drzewiecka została specjalistką od gwiazd muzycznych. Ze stacją TVN współpracuje od ok. dwóch lat, ale już dawno na stałe zapisała się w polskim show-biznesie. Kim więc jest Gabi Drzewiecka?

ZOBACZ: Gabi Drzewiecka - kim jest chłopak dziennikarki?

Przede wszystkim Drzewiecką znają wielbiciele radia i słuchacze ZET Chilli. Na swoim koncie Gabi ma wywiady z gwiazdami światowej sceny muzycznej – Anastasią, Enrique Iglesiasem czy Stingiem. Fani doceniają nie tylko jej warsztat dziennikarski, ale też nietypową, wyrazistą urodę. Nie sądzicie, że Gabi bardzo przypomina Cheryl Cole?

Dziennikarka zawsze świetnie wygląda na czerwonym dywanie. Uwielbia luźne sportowe stylizacje, ale nie boi się także seksownych i eleganckich kreacji. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 20 tysięcy użytkowników!

W tym roku, władze TVN dały Gabi Drzewieckiej duży kredyt zaufania, obsadzając ją w roli prowadzącej drugi dzień festiwalu w Sopocie. Niektórzy twierdzą, że poradziła sobie dużo lepiej, niż prowadząca pierwszy dzień jej bardziej doświadczona koleżanka, Magda Mołek.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Gabi Drzewiecka! Jesteście jej fanami?