...RELAKSUJĄCY PEDIKIUR

Chcesz zadbać o stopy, ale marzysz również o odprężającym masażu po pracy? Umów się w Gossip City. Salon założyły dwie stylistki, które na co dzień pracują przy sesjach dla magazynów. Wiedzą, jak zadbać o wygodę najbardziej wymagających klientek (jedną z nich jest Reni Jusis), dlatego mają u siebie m.in. luksusowy, masujący plecy i kark fotel do pedikiuru. Warto wybrać się tam też do fryzjera, www.gossipcity.pl.

...PIĘKNE BRWI

Brow bary, czyli specjalnie wydzielone stoiska w centrach handlowych, gdzie „z biegu” można sobie wyregulować brwi, są bardzo popularne m.in. w Paryżu i Londynie. Pierwszy w Polsce brow bar marki Benefit (jej fanką jest m.in. Keira Knightley), otwarto właśnie w Sephorze w warszawskim CH Arkadia. Perfekcyjna depilacja woskiem i makijaż brwi kosztuje 65 zł i trwa 15 minut.

...NOWĄ FRYZURĘ

Salon Mio Studio mieści się w modnym teraz budynku dawnego Instytutu Mechaniki Precyzyjnej przy ul. Duchnickiej 3. Odwiedzają go wtajemniczeni i ludzie show-biznesu (m.in. Marek Kościkiewicz). Możesz tu liczyć nie tylko na świetne strzyżenie czy farbowanie, ale też na fachową poradę. Fryzjerzy pracują na produktach L’Oréal Professionnel. Rezerwacja wizyty: tel. (022) 322 50 60.

...ZABIEG NA TWARZ

Zależy ci na widocznym efekcie? Wybierz kosmetyki do pielęgnacji amerykańskiej marki Skinceuticals. To produkty opracowane przez dermatologów, skutecznie niwelujące różne problemy skóry, jak wrażliwość czy starzenie się. Zabiegi Skinceuticals, a także egzotyczną pielęgnację ciała Cinq Mondes, oferuje nowoczesny i stylowy salon urody Rituals (jego gościem była już m.in. Monika Richardson), www.rituals.pl.