GEORGE CLOONEY Dr Doug Ross powraca na “Ostry dyżur”

Udostępnij

Serca fanów (a szczególnie fanek) serialu „Ostry dyżur” zabiły mocniej. Dziewięć lat po swoim ostatnim występie w serialu, George Clooney zgodził się w końcu powrócić na chwilę do roli uwielbianego doktora Rossa za okrągłą sumkę 2 milionów dolarów.

GEORGE CLOONEY Dr Doug Ross powraca na “Ostry dyżur”

George Clooney, tym razem gładko ogolony, w odróżnieniu od ostatnich ról, w których nosił bujny zarost, pojawił się w połowie stycznia na planie “Ostrego dyżuru” aby wziąć udział w zdjęciach do trzech odcinków, kończących piętnasty – i ostatni – sezon kultowego serialu. Czy jego występ okaże się przepłaconą klapą, czy stylowym pożegnaniem z rolą, która zapewniła mu uwielbienie tysięcy kobiet i okazała przepustką do sławy? Na razie to tajemnica.

Producenci zamienili plan zdjęciowy w fortecę, wiemy więc niewiele. Udało nam się jedynie ustalić, że w finałowych odcinkach pojawi się również Julianna Margulies, grająca Carol, pielęgniarkę i wielką miłość doktora Douga Rossa. Na więcej informacji fani serialu muszą poczekać przynajmniej do kwietnia (wtedy zaplanowana jest premiera w Stanach Zjednoczonych). Niecierpliwym pozostaje sięgnąć po archiwalne odcinki, albo jeden z licznych filmów z udziałem Clooney’a.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł