GEORGE CLOONEY I SARAH LARSON Walentynkowy George Clooney

Udostępnij

Gwiazdor wydał ponad 40 tysięcy dolarów na Walentynkową randkę w hotelu Playboy Tower w Las Vegas. Razem ze swoją partnerką, byłą kelnerką Sarah Larson, zatrzymali się w najbardziej luksusowym apartamencie, ulubionym „pokoju" Hugh Hefnera.

GEORGE CLOONEY I SARAH LARSON Walentynkowy George Clooney

Sky Villa ma powierzchnię ponad 800 metrów kwadratowych. W centralnym punkcie umieszczone jest obrotowe łóżko z lustrami na suficie, wokół którego spływają wodospady. Oprócz tego goście mają do dyspozycji prywatny basen, ponad 20 telewizorów plazmowych, pokój do masażu, saunę, oraz dwie osobne sypialnie. To jednak nie jedyne atrakcje jakie czekały nową wybrankę gwiazdora.

George zarezerwował też stolik w Nove, najlepszej włoskiej restauracji w mieście kasyn. Świadkowie twierdzą, że sam szef kuchni Geno Bernando, przygotowywał potrawy wyjątkowym gościom. „Spróbowali wszystkich potraw. Jednak najbardziej smakowały im desery" - mówiła kelnerka. Po posiłku przenieśli się do hotelu Mirage, gdzie obejrzeli show „Love", hołd dla legendarnych The Beatles, w wykonaniu grupy Cirque Du Soleil.

Fani mogli się natknąć na swojego ulubieńca również dzień po Walentynkach. W piątek, George i Sarah obejrzeli show kabaretu Crazy Horse w MGM Grand Hotelu. „Po zakończeniu spektaklu, spontanicznie zaczęli tańczyć pod hotelową fontanną. George śpiewał ukochanej miłosne serenady. Mimo, że wokół zebrał się pokaźny tłumek gapiów, w ogóle mu to nie przeszkadzało. Skończył dopiero wtedy, gdy podjechała ich limuzyna" - opowiadał hotelowy consierge. Gwiazdy do rezydencji George'a w Los Angeles, wróciły w sobotę. 

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł