Była to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic w show-biznesie. George Clooney i sztab jego asystentów długo „pracowali” nad młodziutką Lucy Wolvert. Komunikat był jasny: dziewczyna nie może nikomu zdradzić sekretów romansu z aktorem. Kiedy wydawało się, że sytuacja jest pod kontrolą, pojawił się przeciek... Lucy w sekrecie opowiedziała przyjaciółkom o łóżkowych wyczynach gwiazdora. „Jest namiętnym kochankiem, ale dżentelmenem. Koncentruje się na potrzebach kobiety” – zdradziły prasie „dyskretne” znajome Lucy. Wtedy właśnie zaczęło się śledztwo...

Według ostatnich doniesień George Lucy spotykają się od połowy kwietnia. Poznali się w jednym z klubów w Miami Beach. Długonoga kelnerka od razu wpadła aktorowi w oko. „Szybko zaczęli flirtować. George wciąż zamawiał dla nas kolejne drinki, żeby tylko dziewczyna krążyła w pobliżu stolika” – zdradził jeden z członków ekipy. Podczas rozmowy Lucy pochwaliła się, że w barze pracuje tylko tymczasowo, a przyszłość wiąże z show-biznesem. Jest początkującą aktorką i fotomodelką. W dorobku ma epizodyczną rólkę w komedii „Agent XXL 2” (w napisach końcowych pojawiła się jako modelka numer 3) i udział w sesji zdjęciowej „7 grzechów głównych” dla magazynu „Image”. Nie były to wielkie osiągnięcia. Dziennikarze szydzili, że najbliżej sławy znajdowała się... w czasie związku z Landonem Lueckiem, znanym z reality show „The Real World: Philadelphia”. Teraz jednak, dzięki George’owi, wszystkie drzwi staną przed nią otworem.

Internauci w głosowaniu na portalu Zimbio. com przewidują, że „protegowana” aktora może zostać wziętą modelką. Tak jak jego była partnerka. Przypomnijmy, że w czerwcu 2007 roku w nocnym klubie Palms Casino w Las Vegas George poderwał barmankę Sarah Larson. Kiedy wszyscy myśleli, że to tylko kolejna przelotna miłostka, aktor po kilku tygodniach zaproponował jej, żeby zamieszkali razem. Dziewczyna towarzyszyła mu podczas festiwalu w Wenecji i w Deauville, a nawet, co było największym zaskoczeniem, w czasie oscarowej gali. Sarah nagle stała się gwiazdą. Wzięła udział w pokazie kostiumów kąpielowych Ashley Paige przy okazji Tygodnia Mody w Los Angeles. Zdobiła też czerwcową okładkę (2008) magazynu „Harper’s Bazaar”. Niestety, chwilę później jej sen się skończył. Gdy wszyscy spekulowali, kiedy George się oświadczy, on zdecydował się... zerwać tę znajomość. Bez żadnych zbędnych wyjaśnień.

Właśnie tego najbardziej obawiają się znajomi jego nowej sympatii. „Ona jest w nim zakochana do szaleństwa. Marzyła o księciu z bajki, a pod jej drzwi zajechał sam król. Nie chcę nawet myśleć, co będzie, gdy George ją rzuci” – martwił się jej przyjaciel. Na razie jednak aktor dał się ponieść uczuciom do Lucy. Zaproponował, by zamieszkali razem w Los Angeles. Tłumaczył, że chce być bliżej ukochanej. Jednak po tylu niespełnionych deklaracjach nikt nie wierzy już, że Lucy będzie tą jedną jedyną. To raczej kolejny przelotny romans. George musi przecież grać niepoprawnego uwodziciela.