GEORGE CLOONEY Znów do wzięcia

Udostępnij

Po trwającym prawie rok związku aktor rozstał się z byłą kelnerką „The Whiskey Bar" w Las Vegas, Sarah Larson. „Znowu jest singlem. Tęsknił już za kawalerskim życiem, ale długo nie miał serca, żeby powiedzieć o tym Sarah. Uważa, że jest słodka, dlatego tak ciężko było mu podjąć decyzję. Przeważył fakt, że tak mało ich łączyło, a George nie chciał być związany" - tłumaczył przyjaciel najbardziej pożądanego kawalera w Hollywood.

GEORGE CLOONEY Znów do wzięcia

Eks partnerka gwiazdora zabrała już ponoć swoje rzeczy z jego rezydencji w Los Angeles. On w tym czasie bawił w swojej willi na jeziorem Como we Włoszech. George poznał Sarah cztery lata temu w Vegas. Od razu zwrócił uwagę na śliczną kelnerkę. Wtedy ich znajomość przetrwała kilka dni. Ponownie spotkali się latem zeszłego roku. Jednak tym razem aktor „zauroczył" się na poważnie. Zabrał ją na festiwal filmowy do Wenecji, później pojawili się razem na festiwalu w Deauville.

Związek z Sarah Larson pod wieloma względami był dla Clooney'a wyjątkowy. Była jego pierwszą partnerką, którą zabrał na uroczystość wręczenia Oscarów. Razem też mieli wypadek na motocyklu. Kilkutygodniowa wspólna rehabilitacja zbliżyła ich jeszcze bardziej. „Leżeliśmy w łóżku i przez cały dzień oglądaliśmy telewizję. Nie myślałem, że kiedyś mnie to spotka" - śmiał się wtedy. Widać to jednak nie wystarczyło, żeby sie ustatkował. Rzecznik aktora odmówił komentarza w tej sprawie. „Jedyne co mogę potwierdzić to to, że nie rozmawiamy publicznie o życiu prywatnym George'a" - mówił.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł