G.I. JOE Czas Kobry: uwaga, zabawki podbijają ekrany!

Udostępnij

G.I. Joe rusza do kin – światowa premiera odbyła się w środę 5 sierpnia, natomiast w Polsce planowana jest na piątek 7 sierpnia. Film pokazuje słynnych bohaterów w akcji – są eksplozje, zniszczenia i oczywiście roztrzaskiwanie Wieży Eiffla w drobny pył.

G.I. JOE Czas Kobry: uwaga, zabawki podbijają ekrany!

Kasowy sukces Transformers zachęcił hollywoodzkich producentów do kolejnych filmów w tym stylu. Wszystko, co przynosi doskonałe wyniki oglądalności jest w cenie...

"G.I. Joe – Czas Kobry" jest teoretycznie filmem dla dzieci, które uwielbiają swoich bohaterów, ale to także pozycja dla młodych tatusiów, nostalgicznie wspominających czasy swojego dzieciństwa i młodości.

Film w reżyserii Stephena Sommersa, producenta "Mumii", "G.I. Joe – Czas Kobry", to historia agentów elitarnej jednostki wojskowej walczących z podstępnym handlarzem bronią Destro i tajemniczą organizacją KOBRA, której celem jest pogrążenie świata w chaosie. Oczywiście w filmie pojawiają się gadżety, najnowsze zdobycze technologiczne, zaawansowany sprzęt wojskowy, czyli wszystko to, co mali i duzi chłopcy lubią najbardziej...

W Stanach Zjednoczonych niewielu krytyków miało okazję zobaczyć film przed premierą. Paramount Pictures, producent filmu, podjął taką decyzję strategicznie, nie chcąc by to media pierwsze oceniały ten obraz. Jeden z krytyków wyróżniony możliwością uczestnictwa w przedpremierowym pokazie, Devin Faraci, powiedział, że jeśli zobaczyłby ten film mając 10 lat, byłby to jeden z najlepszych filmów jakie widział... Tatusiowie, bierzcie synów do kina!

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł