Gigi Hadidto „It Girl”, którą obserwuje na Instagramie ponad 26 milionów użytkowników. Na British Fashion Awards okrzyknięta międzynarodową modelką roku. Dziewczyna Zayna Malika, przyjaciółka Kendall Jenner. Kim jest Gigi Hadid?

Gigi Hadid to tak naprawdę Jelena Noura Hadid. Gigi to skrót, który wymyśliła dla niej mama.  Ma młodszą o rok siostrę,  Bellę Hadid, która coraz lepiej radzi sobie w świecie mody. Gigi została modelką jeszcze jako nastolatka. Rozwój jej kariery z pewnością wspomogła mama, Yolanda Hadid, która sama w młodości pracowała jako modelka. 

Gigi została dostrzeżona zaledwie jako …dwuletnia dziewczynka! Wówczas Paul Marciano poszukiwał dziecięcej gwiazdy do kampanii Guess. Naście lat później, a Gigi wciąż przywiązana jest  do tej marki. Miała okazję wystąpić w paru kampaniach Guessa. Jej przygoda z modelingiem zakończyła się dość wcześnie. Jako nastolatka postanowiła skupić się na swojej pasji, jaką był sport. Gigi wraz ze swoją drużyną siatkarską zakwalifikowała się do kadry juniorów na Igrzyska Olimpijskie.

Gigi Hadid wróciła jednak do modelingu i jak widać, to był dobry wybór. Powrót do show-biznesu ułatwiła jej przyjaciółka, Kendall Jenner. Wraz z nią i jej siostrą Kylie, wzięła udział w kampanii luksusowego domu mody Balmain. Chwilę później trafiała już na okładki najpopularniejszych pism o modzie, w tym Vogue czy V Magazine.

Zaledwie dwa tygodnie temu brylowała na wybiegu Victoria's Secret w Paryżu. Mieliśmy okazję podziwiać ją również w ubiegłym roku. Kilka dni temu Gigi Hadid została okrzyknięta przez British Fashion Awards międzynarodową modelką roku. Na gali zachwyciła piękną suknią od Versace.

Zobaczcie w naszej galerii najpopularniejszą modelkę tego roku!