Festiwal Filmowy w Cannes 2017 nabiera rozpędu! Odbywają się pokazy kolejnych filmów, mają miejsce kolejne ekskluzywne sesje zdjęciowe z udziałem gwiazd kina, członków jury, a także ambasadorek marki L'Oreal Paris. Jedną z nich jest Grażyna Torbicka. Torbicka to jedyna polska oficjalna ambasadorka L'Oreala. Gościła w Cannes już w zeszłym roku, jest i na 70. jubileuszowej edycji festiwalu. Torbicka w Cannes realizuje także materiały dla redakcji, z którymi współpracuje. Zaś w czasie wolnym uczestniczy w przyjęciach dla ludzi filmu oraz dla ambasadorek L'Oreal Paris. Do ich grona zalicza się m.in. 70-letnia aktorka Susan Sarandon. Wywiad z gwiazdą miała okazje przeprowadzić właśnie Grażyna Torbicka! Gwiazda filmu "Thelma & Louise" rozmawiała z polską dziennikarką w jedynym z luksusowych apartamentów hotelu Martinez na Lazurowym Wybrzeżu. Dzień wcześniej Sarandon zaskoczyła wszystkich, pojawiając się w długiej dopasowanej sukni na czerwonym dywanie. Kreacja eksponowała jej obfity biust. Tę suknię dla Sarandon zaprojektowała Alberta Ferretti. Hollywoodzka gwiazda wyglądała olśniewająco! A jak prezentowała się Grażyna Torbicka podczas ekskluzywnego wywiadu z aktorką? Zobaczcie w naszej GALERII!

Przypomnijmy, że na Festiwalu Filmowym w Cannes2017 pojawi się także Jessica Mercedes Kirschner, która również współpracuje z marką L'Oreal. Rok temu jako wysłanniczka L'Oreal Polska do Cannes poleciała Margaret, a dwa lata temu - Weronika Załazińska. Blogerce towarzyszyła wizażystka gwiazd, Magdalena Pieczonka. Torbicka i Mercedes wezmą udział w jubileuszowej kolacji dla ambasadorek L'Oreal Paris. Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia na pewno obejrzycie na gala.pl! Zaś wszystkie materiały, widea i zdjęcia z Cannes zobaczycie TUTAJ>>

Jak na razie największymi "skandalikami" w Cannes były majtki Belli Hadid, odsłonięty sutek Moniki Bellucci i nagie piersi Emily Ratajkowski. Co przyniosą kolejne dni festiwalu?