GWEN STEFANI Piosenkarka wystąpi gościnnie w serialu Gossip Girl

Udostępnij

Dobra wiadomość dla fanów : zespół No Doubt się reaktywuje. Jeszcze lepsza wiadomość : seksowna Gwen Stefani i jej muzycy pojawią się w jednym z najpopularniejszych seriali : Gossip Girl („Plotkara”).

GWEN STEFANI Piosenkarka wystąpi gościnnie w serialu Gossip Girl

Producenci serialu lubią robić muzyczne niespodzianki, szczególnie gdy udaje im się połączyć niepokorną muzykę ze sceną pokazującą uładzone panienki z dobrych domów. Na przykład gdy szkolny chór śpiewa piosenkę Fergie „Glamourous”, albo kwartet, udający zespół Muse. To coś w sam raz dla No Doubt.

Po epizodzie w „Jeziorze marzeń”, blond gwiazda i jej trzej koledzy z No Doubt ogłosili na swojej stronie internetowej, że wystąpią w finałowym odcinku drugiego sezonu „Plotkary”, który zostanie wyemitowany w Stanach Zjednoczonych 11 maja. W filmie zagrają utwór „Stand & Deliver”, cover zespołu Adam & The Ants.

Po pięciu latach milczenia, poprzedzonych wydaniem siedmiu albumów i sprzedażą 13 milionów płyt, No Doubt wraca na scenę aby odbyć w tym roku wyjątkowe tournee. Ale dlaczego 38-letnia Gwen Stefani zgodziła się na udział w serialu o bogatych nastolatkach z Upper East Side w Nowym Jorku? Nie była pierwsza: przed nią w „Plotkarze” zagrały już Lisa Loeb i Cindy Lauper.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł