Wersja „2.0” serialu Melrose Place pozbawiona będzie jego największej gwiazdy. Producenci nie znaleźli sposobu na przekonanie do powrotu na plan Heather Locklear. Aktorka grała w kultowym serialu Amandę Woodward w latach 1993-1999.

Heather Locklear, której popularność przyniosła rola w „Dynastii”, a ugruntowała ją rola Amandy w „Melrose Place”, występowała również gościnnie w „Hanna Montana” oraz „Ally McBeal”. Najwyraźniej ma dość serialowych ról, bowiem zdecydowanie odmówiła ponownego wcielenia się w rolę Amandy Woodward. We wznowionym serialu zobaczymy jednak jego inne gwiazdy, takie jak Ashlee Simpson-Wentz, Jessica Lucas, Michael Rady i Katie Cassidy.

Nie wiadomo jeszcze, co będzie z Lisą Rinną, która grała Taylor McBride. Aktorka deklarowała w amerykańskiej prasie, że jest gotowa zrobić wszystko, by wrócić na plan. Jeśli mieliście jakieś wątpliwości co do jej motywacji, to powinno was przekonać: jest na tyle zdesperowana, że pojawiła się na ulicy z planszą, na której zachęca kierowców do trąbienia, jeśli chcą by dostała z powrotem rolę. Gdzie postanowiła przeprowadzić swoją akcję? Oczywiście na rogu Melrose Place i Melrose Avenue w sercu Los Angeles.