HI-TECH I PASTELE

Udostępnij

Silna a jednocześnie subtelna – taka jest ultranowoczesna romantyczka. Sterylność pasteli łamie miękkością dzianin i jedwabi. Uwodzi zmysłowym spojrzeniem i niezależnością. Ponad wszystko kocha jednak piękną formę – w każdej dziedzinie.

HI-TECH I PASTELE

W poszukiwaniu piękna


Strefa relaksu

Stawia na oryginalność, wygodę i funkcjonalność. Wybiera ciekawe fasony, ale z przyjaznych dla ciała tkanin. Zamiast ze zwykłego internetu korzysta z nowej, multimedialnej usługi Telekomunikacji Polskiej łączącej szybki internet z nowoczesną telewizją.

Z taką samą perfekcją dobiera detale stroju: kryształową broszkę czy konstrukcyjną opaskę, jak i przedmioty, którymi się otacza. Designerski livebox tp pozwala łączyć się bezprzewodowo z internetem nawet na kilku komputerach jednocześnie.

Czas przemian

W jej świecie wszystko powinno być wielofunkcyjne, dostosowywać się do aktualnych potrzeb. Nowoczesne bluzki otulone mięsistą dzianiną odsłaniają swój romantyczny charakter. Nowy dekoder Telekomunikacji Polskiej wraz z kartą dostępu pozwala na oglądanie ponad 30 kanałów telewizyjnych w ofercie podstawowej. W ramach usługi wideo na życzenie jest już dostępnych prawie 1600 filmów.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł