ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA -CÓRECZKA TATUSIA Lat 27, psycholog z wykształcenia, dziennikarka z przypadku. Dzieki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami” nie tylko nauczyła sie tańczyć, ale i zyskała fantastyczna figurę!

Przez kilka miesięcy pracowała przy programie „Dzień Dobry TVN”. Zawieszono ją po tym, jak zaangażowała sie w obronę ojca, byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, podczas kampanii wyborczej. Ale nie żałuje. Gdyby jeszcze raz miała znaleźć się w podobnej sytuacji, postąpiłaby tak samo.

Mieszka na warszawskim Wilanowie, jeździ sześcioletnim fiatem, bywa na pokazach mody i premierach. Zwiazała sie z florecista Wojciechem Szuchnickim. Pytanie: „kiedy ślub?” zbywa dyskretnym milczeniem.

KSIĘŻNA BEATRICE- PRYMUSKA Starsza córka brytyjskiego ksiecia Andrzeja i księżnej Sarah Ferguson, wnuczka królowej Elzbiety II. Ma 20 lat i znakomite perspektywy.

Do tej pory nie sprawiała kłopotów wychowawczych i może pochwalić sieę świetnymi stopniami. Jako uczennica prestiżowego St. Georges School w Ascot była przewodniczącą samorządu uczniowskiego.

Beatrice jest na piątym miejscu w kolejce do brytyjskiego tronu, tuż przed swoją dwa lata młodszą siostrą Eugenią. Będzie pierwszą osobą z rodziny królewskiej, która zostanie aktorka. Zagra w filmie „Young Victoria” opowiadającym o miłosnych podbojach królowej Wiktorii. Ale uwaga: wcieli sie w rolę damy dworu. Producentką obrazu jest jej mama.

CHELSEA CLINTON- PREZYDENTÓWNA Na razie pozostaje w cieniu słynnych rodziców: byłego prezydenta USA Billa Clintona i kandydatki na przyszłą panią prezydent, Hillary Clinton. Nie dba o rozgłos, choć miałaby sią czym pochwalić.

Skonczyła historię na uniwersytecie Stanford w Kalifornii i stosunki międzynarodowe na Oksfordzie. Była też na stażu w Światowej Organizacji Zdrowia. Pięć lat temu, w wieku zaledwie 23 lat, objeła stanowisko dyrektora oddziału w Nowym Jorku w potężnej firmie konsultingowej McKinsey & Company. Od dwóch lat ma równie trudne obowiazki jako menedżer w wielkim funduszu inwestycyjnym Avenue Capital. Mieszka na Manhattanie w poblizu dzielnicy... Chelsea. I nadal nie zdecydowała, z kim spędzi resztę życia.

RUPERT GRINT -CZARODZIEJ Przez wiele lat żył w cieniu Daniela Radcliffe’a, który grał tytułowa rolę w ekranizacji „Harry’ego Pottera”. Naprawde nazywa sie Rudy Ron Weasley. Niedawno skończył 20 lat i debiutuje na modnych londyńskich przyjęciach.

Ostatnio widywano go z piosenkarka Lily Allen. Rupert otwarcie mówi, ze bardzo podoba mu sie życie celebrity i zamierza korzystać z tego, że jest lubiany i rozpoznawalny. Już w wieku 16 lat rzucił szkołę, bo w przeciwieństwie do Daniela czy Emmy Watson (Hermiona) nie uważa, by wykształcenie było mu do czegoś potrzebne. Liczy na aktorski talent i szczęście. Wie, ze swój los na loterii wygrał, gdy znalazł sie w drużynie Harry’ego Pottera.

LILLY COLLINS GALA 51 MUZA HILFIGERA Córka lidera, a niegdyś perkusisty grupy Genesis, Phila Collinsa i jego drugiej żony Jill Tavelman. Ma 19 lat i juz odniosła sukces w modelingu. Znawcy mody już dziś widzą w niej następczynię Kate Moss.

Jest jedną z ulubionych modelek Tommy’ego Hilfigera. Podobno słynny projektant mody zatrudnił Lilly do prezentacji kolekcji bielizny ledwie 24 godziny po tym, jak poznał ja na lotnisku Kennedy’ego w Nowym Jorku.

Od niedawna Collins współprowadzi też program „Slime Across America” w amerykańskiej telewizji kablowej Nickelodeon. Ma też za soba debiut filmowy – jako 10-latka zagrała w filmie „Tarzan”. Za kilka lat moze byc duzo słynniejsza od legendarnego juz tatusia.

AURÉLIE DUPONT -PRIMADONNA Największa nadzieja francuskiego baletu. Jako dziecko chciała zostac pianistką. Jednak nauczycielom ze słynnej L’École de Danse de l’Opéra de Paris, czyli paryskiej szkoły baletowej, szybko udało sie przekonac piekną Aurélie, by spróbowała swoich sił w balecie. Zaczynała jako 10-latka. Teraz ma we Francji status gwiazdy i ikony stylu.

JUSTIN TIMBERLAKE -MULTIPLATYNOWY Megagwiazda. Najbardziej pożądany kawaler Ameryki. Jego płyty sprzedają się w milionowych nakładach. Od kilku lat zbiera też najważniejsze nagrody muzyczne: od MTV Awards po Grammy. Urodził sie jako jeden z blizniaków, ale jego siostra Laura Katherine zmarła niedługo po porodzie.

Karierę rozpoczął w wieku 11 lat w „Klubie Myszki Miki”, gdzie poznał miedzy innymi Britney Spears i Christine Aguilere. Sławę zdobył w boysbandzie N’Sync. Od niedawna jest też producentem muzycznym i właścicielem wytwórni Tennman Records. Jego urokowi nie mogła sie oprzeć Cameron Diaz, mówiono tez o romansie Justina ze Scarlett Johansson. Mimo to wciąż jest sam.

NICOLE SOSZYŃSKA -PASJONATKA 21 lat, ambitna i utalentowana córka właścicieli znanej firmy kosmetycznej Euro Fragrances. Jest studentka III roku architektury w słynnej paryskiej szkole L'École Val-de-Seine. Biegle zna angielski, francuski i hiszpański. Przez dwa lata była twarza firmy Oceanic. Jako dziewczynka układała z klocków lego całe miasta. Teraz przygotowuje sie do stażu w jednej z pracowni architektonicznych w Nowym Jorku. W Paryżu ma niewielkie mieszkanie w Dzielnicy Łacinskiej. Do szkoły jeździ rowerem bulwarem nad Sekwaną. Być może w przyszłości zostanie projektantką mody jak inny architekt Paco Rabanne. Moda to przecież również sztuka konstrukcji.

 

REESE WITHERSPOON -KREZUSKA Najlepiej zarabiajacą aktorka Hollywood. Zaczynała w dzieciństwie jako modelka. Już wtedy wzbudzała zachwyt. Ale prawdziwa kariera zaczeła sie dla niej kilkanaście lat pózniej. Sławę zdobyła sześć lat temu w roli „Legalnej blondynki”. Potem było już tylko lepiej. Za rolę June Carter, drugiej zony Johnny’ego Casha, w filmie „Spacer na linie” dostała Oscara, Złoty Glob i nagrodę BAFTA. Za podpis na kontrakcie z producentami filmu „Our Family Trouble” – 30 milionów dolarów (absolutny rekord świata jeśli chodzi o stawke za rolę żeńską). Przez osiem lat była żoną aktora Ryana Phillippe’a. Rozwiedli sie w październiku 2007.