IZABELLA MIKO U boku gwiazdy

Udostępnij

Przed Izą wielkie wyzwanie. Zagra główną rolę kobiecą w filmie „Fake Identity”. Jej partnerem będzie gwiazda Hollywood – Val Kilmer.

IZABELLA MIKO U boku gwiazdy

Iza zaczyna powoli podbijać Fabrykę Snów. W „Bye Bye Blackbird” partnerowała wnukowi Charliego Chaplina Jamesowi Thiérrée. Z Williamem Baldwinem spotkała się na planie filmu „Park”, zaś w „Coyote Ugly” miała okazję zagrać z Johnem Goodmanem i Adamem Garcią. Jak doszło do nawiązania kontaktów z Valem Kilmerem? „Pomógł mi Derek Jacobi, brytyjski aktor i reżyser, z którym zagrałam wcześniej w innym filmie. Zadzwonił do Vala i powiedział, że jestem idealną kandydatką do tej roli” – zdradza kulisy współpracy. Zdjęcia do „Fake Identity” kręcone są w stolicy Bułgarii, Sofii. Premiera filmu jest planowana na drugą połowę 2009 roku.

Fabuła jest mieszanką kina akcji, dreszczowca i filmu sensacyjnego. Nie zabraknie również wątków miłosnych. „Osią scenariusza jest historia przemytu diamentów” – mówi „Gali” aktorka. – „Lekarz, którego gra Val, pracujący dla amerykańskiej firmy, przez pomyłkę zostaje uwikłany w kryminalną historię. Gram agentkę wywiadu. Zakochuję się w głównym bohaterze i za wszelką cenę chcę mu pomóc”. Dodaje, że jest podwójnie szczęśliwa z powodu tego projektu. „Granie u boku Vala Kilmera to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Do tego »Fake Identity « to rasowy film akcji, a w takim zawsze chciałam zagrać” – mówi.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł